Політика

«Найкращі в світі» депутати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Депутати обласної ради затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2008 рік. Програма має забезпечити виконання основних завдань.  А це і зростання обсягів виробництва, і зростання обсягу прямих іноземних інвестицій, і нарощення показників експорту товарів, і збільшення обсягів інвестицій, і збільшення кількості малих підприємств юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, і зростання мінімальної заробітної плати не менше ніж на 20 відсотків, і створення щонайменше 34,5 тисячі нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності, і зростання туристичних потоків тощо.

Загалом сесія розглянула майже 50 питань. Депутати діяли злагоджено та виважено, що трохи навіть дивує. Зрештою, можна було б порадити депутатам міської ради трохи у них повчитися. Питання розглядаються та приймаються під команду раз-два. Є пропозиції і зауваження чи нема, а все одно питання приймаються «в цілому».

А як красиво голова обласної ради Ігор Олійник акцентує увагу на тому, що питання вносить на розгляд депутат обласної ради: «наш колега», — каже він. Звісно, всі розуміють, що це питання треба обов’язково підтримати, так і роблять. Як тактовно, толерантно і виховано він звертає увагу на кожного!

В «Різному» депутати обласної ради говорили про листівки, якими днями було обклеєно Івано-Франківськ. Рухівець Віталій Перевізник, правда, звернув увагу на те, що такі важливі питання треба розглядати не в кінці, в «різному», а на початку, добре, що хоч не забули взагалі про це.

Листівки із «брудним» і тенденційним змістом: «Будьте пильні! Не вірте фальшивій телевізії! Чому ОТБ «Галичина» транслюють фільми про мера Анушкевичуса? Бо брехня — їх професія. Ольга Бабій — це містечковий Піховшик! Служила Оля «кучмістам» — послужить «юльцистам».  Не вірте чорнопіарним — фальшивим кінам! Не вірте прокомуністичному місцевому БЮТу! Шлемко — не «тато», Федорчук — не «мати»! Анушкевичус вистоїть! Правда переможе! Бандерівці не здаються!», підписані Організацією Українських Націоналістів.

На сесії звинуватили голову обласного проводу ОУН Віталія Цаповича у тому, що це, нібито,  він причетний до їхнього розповсюдження. Більше того, говорили навіть про те, що треба подати до обласного управління юстиції пропозицію зняти з реєстрації партію ОУН. Віталій Цапович вважає, що такі напади проти ОУН пов’язані виключно з позицією представника ОУН в територіальній виборчій комісії Івано-Франківської міської Територіальної виборчої комісії, який не підтримує рішень БЮТу.

Окрім цього, В.?Цапович наголошує, що жодних плакатів проти редактора ОТБ «Галичина» Ольги Бабій партія ОУН не поширювала. «Такі плакати з перексереною емблемою ОУНу клеїлися одночасно з плакатами, спрямованими проти мера Івано-Франківська В.?Анушкевичуса. Робили це одні і ті ж люди. Це зафіксувала камера відеоспостереження на Вічевому майдані», — каже він.

Обласна рада стала на захист свого колеги, зауважуючи, що, захистивши її, кожен захистить і себе.

Така кількість листівок не може залишитися непоміченою, і якщо ніхто не знає ім’я винуватців, то це може означати те, що комусь це вигідно. Як наслідок, депутати прийняли рішення підготувати доручення в правоохоронні органи, аби ті вияснили і доповіли, хто саме створює провокації проти Ольги Бабій.

Закінчується сесія теж красиво. «Дякую за мудрість, терпіння, витримку і за то, що ви найкращі в світі», — каже Ігор Олійник та оголошує 20 сесію обласної ради закритою.

Тетяна Соболик