Політика

На Рожнятівщині директор порізав на металобрухт половину свого ж заводу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Рожнятівський районний суд завершив розгляд кримінальної справи за звинуваченням колишнього директора Київської фірми, яка є власником цілісного майнового комплексу одного з підприємств у селищі Брошнів. Ще у грудні 2009 року цього чоловіка було взято під варту.

Фігурантові кримінальної справи пред’явили звинувачення у заволодінні чужим майном, його розтраті в особливо великих розмірах та вчиненні службового підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки.

Отримавши доступ до майнового комплексу виробничого підприємства і склавши фіктивний договір про оренду обладнання в інтересах київської фірми, новий директор завзято почав бурхливу діяльність. Щоправда, незрозумілу для більшості персоналу та правників підприємства. На той час підприємство переживало не найкращі часи, відтак ряд виробничих цехів, як от гальванічна дільниця, насосні станції, механічний цех не задіювалися у виробничому процесі. Новий директор розпорядився демонтувати металічне обладнання, вирізати його на металобрухт і вивезти за межі підприємства. Таким чином упродовж травня-липня 2008 року за незаконною вказівкою керівника підприємства було знищено придатне до використання майно на суму понад 230 тисяч гривень.

У процесі знищення технологічного та електрообладнання (десятки електродвигунів, ємності для зберігання нафтопродуктів, шафи управління КВП, кабель) працівники підприємства неодноразово конфліктували з керівником, переконуючи його в тому, що справне до використання майно не слід різати на металобрухт. Однак «шеф» не прислухався до думки трудового колективу, мовляв, це робиться для блага підприємства. Насправді, як з’ясовано досудовим слідством, кошти від реалізації товарно-матеріальних цінностей на рахунки товариства з обмеженою відповідальністю не надійшли. Таким чином суд постановив стягнути із засудженого 236 тисяч 188 гривень – суму збитків, завданих внаслідок скоєння злочинів, передбачених ч. 5 статті 191 Кримінального кодексу України і ч. 2 статті 366 Кримінального кодексу України.

Колишньго директора засуджено до 4 з половиною років позбавлення волі. Чи варті були «старання» чоловіка будь-якою ціною розбагатіти, якщо зараз перед його родиною постала проблема відшкодувати величезні збитки, його малолітня дитина виховуватиметься без батька, а пристаріла матір доживатиме віку з безрадісною думкою про сина, який у в’язниці.

Прес-служба УМВС в області

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.