Політика

На Прикарпатті з військової частини зроблять санну трасу для олімпійців

Google+PinterestLinkedInTumblr

У міській раді міста Долина на Прикарпатті розробили інвестиційний проект зі спорудження на території колишньої військової частини санної траси, на якій зможуть проводитися олімпійські змагання.

Міський голова Долини Володимир Гаразд повідомив: “Є всі умови для побудови такого спортивного об’єкта. Минулого року у нас побував заступник голови федерації санного спорту і переконався, що тут прекрасне місце для будівництва санної траси. Перепади висоти у 100 метрів дозволяють звести олімпійську трасу просто у центрі міста з повною інфраструктурою. Є можливість будувати готельні комплекси, спортивні майданчики“.

За словами Гаразда, міська рада має повністю готовий пакет документів на продаж ділянки під забудову. Залишається знайти інвестора.

А от як повідомив заступник міського голови Ігор Жовнір, на місці колишньої військової частини спочатку планували збудувати готельний комплекс та котеджі.

Рік тому ми виставили землю на продаж. Але поки що ніхто не купив її. Тепер ми поміняли цільове призначення частини землі, де мав бути кемпінг, і запланували там санну трасу. В контексті розвитку Прикарпаття як Олімпійської зони, це дуже важливо“, — каже він.

Gazeta.ua

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.