Політика

На Прикарпатті відбулися вибори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перемога узгоджених кандидатів від об’єднаної опозиції відкинула багатьом бажаючим поборотися за місце в обласній раді. Проте, все ж таки на всіх трьох округах вибори відбулися цікаво.

У виборчому окрузі № 25 (Надвірна) проти кандидата від «Фронту змін» боровся екс-кандидат у нардепи по Долинському округу Володимир Грабовецький. Сьогодні він цілий день організовував довіз виборців на дільниці. Хоча воно не дуже допомогло, проголосувати прийшло приблизно 25%.

На окрузі № 36 (Снятин) явка виборців значно більша – майже 50%. Однак, за інформацією Комітету виборців України, вони знайшли помилку у друці бюлетенів. Кандидата від ВО «Батьківщина» перейменували з «Угрин Іван Миколайович» на «Угрин Іван Михайлович». Поки що невідомо чи будуть такі вибори визнані дійсними…

А на окрузі № 43 (Івано-Франківськ), де явка виборців складає менше 20% депутатський мандат виборювали між трьома кандидатами. Хоча на папері їх було сім. Перший це журналіст Іван Харук, який пішов на вибори під брендом ВО «Свобода». Другий – екс-голова міста Богдан Борович (Конгрес українських націоналістів), який заручився підтримкою нинішнього голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. І третій – Остап Грищук, зять екс-міністра охорони здоров’я Зіновія Митника, головний лікар обласної лікарні (партія «Відродження»). Останній мав шанси тільки за рахунок того, що і лікарня, і дільниця – це мікрорайон Пасічна.

Дуже скоро ми дізнаємося, хто із кандидатів переміг.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.