Політика

На Прикарпатті у полі блискавка вразила двох людей, одна жертва померла

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській області в селі Пороги Богородчанського району від удару блискавки загинув 59-річний чоловік. Крім того, після ураження блискавки в обласній дитячій лікарні госпіталізовано 11-річного підлітка з опіками правого передпліччя. Стан підлітка зараз задовільний.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської облдержадміністрації, блискавка вразила обох людей у полі.

Більше того, за даними управління, протягом 6-9 серпня в Івано-Франківській області від удару блискавки сталося 3 пожежі. Так, 7 серпня в селі Мала Тур’я Долинського району сталася пожежа в житловому будинку. Ймовірна причина загоряння — попадання блискавки в кабель на будинку. Розмір збитків встановлюється.

У неділю, 8 серпня, в селі Ліски Коломийського району від попадання блискавки згоріло приватне господарське приміщення і господарський інвентар. Сума збитків — понад 27 тисяч гривень.

Сьогодні, 9 серпня, в селі Томашівці Калуського району від удару блискавки згоріло 0,7 тонн та пошкоджено 1,5 тонн сіна. Сума прямих збитків – 1,5 тисяч гривень, побічних — 15,7 тисяч гривень.

Корреспондент

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.