Політика

На Прикарпатті слід знизити податки за використання підземних вод, — Попович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора на засіданні з приводу обговорення проекту нового Податкового кодексу заступник голови ДПА в Івано-Франківській області Володимир Попович заявив, що у новому Податковому кодексі завищена ставка податкового збору за використання підземних вод. Прикарпатські податківці ініціюють її зменшення, передає ZAXID.net.

Наразі документ пропонує ставку податкового збору за використання підземних вод на Прикарпатті в межах 58 грн за 100 м3 використаної води, тоді як у сусідніх областях західної України вона не перевищує 40 грн.

«Ставка і досі була завищена в нашій області. Ці затрати лягають на плечі туристично-рекреаційних закладів. У подальшому висока ставка може підвищити вартість туристичних послуг на Прикарпатті», — повідомив Володимир Попович.

За його словами, податківці пропонуватимуть зменшення ставки до 40 грн за 100 м3 води, враховуючи, що у Закарпатській області вона визначена на рівні 23 грн, а у Чернівецькій — на рівні 40 грн.

«Ми будемо відстоювати цю пропозицію перед урядом та Податковою адміністрацією і сподіваємось, що вона буде врахована як одна із суттєвих після всенародного обговорення нового Податкового кодексу», — повідомив Попович.

Наразі в Івано-Франківській області податковий збір за використання підземних вод платять понад 100 суб’єктів господарювання, які працюють в туристичному бізнесі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.