Політика

На Прикарпатті пройде фінал Кубка Європи з фрістайлу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомляє сайт ОДА, із 2 по 7 березня 2010 року на Івано-Франківщині, на території ГК “Буковель” проходитиме фінальний етап Кубка Європи з фрістайлу (лижна акробатика). Товариству з обмеженою відповідальністю “Скорзонера” (О.Шевченко) доручено забезпечити виконання заходів щодо підготовки комплексу до проведення фінального етапу Кубка. Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Миколи Палійчука.

“Скорзонері” доручено збудувати і переобладнати трамплін для фрістайлу відповідно до норм Міжнародної федерації лижного спорту, забезпечити роботу і проживання оргкомітету й команд та ін.

Крім цього, управління спорту обласної державної адміністрації (Р.Вірастюк) зобов’язано забезпечити організацію зустрічі та відправки спортсменів, членів суддівської колегії та організаційного комітету з підготовки та проведення Кубка; виготовити нагородну атрибутику.

Управлінню культури (В.Федорак) спільно з управлінням спорту (Р.Вірастюк) обласної державної адміністрації доручено розробити сценарій церемонії відкриття та закриття Кубка; програму культурно-мистецьких заходів.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного відповідального виконавця – управління спорту обласної державної адміністрації (Р.Вірастюк).

Контроль за виконанням розпорядження – на заступника голови обласної державної адміністрації В.Гладія.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.