Політика

На Прикарпатті — прес-тур редакторів обласних газет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Три дні (17—19 вересня) на Прикарпатті перебуватимуть редактори обласних газет на запрошення голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка. Гостями туристичної Івано-Франківщини є журналісти-газетярі з Києва, Вінниці, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Львова, Тернополя, Рівного, Хмельницька, Харкова, Черкас.

Пізнавальний медіа-тур органызував Журналістський фонд України Національної Спілки журналістів, який очолює уродженка Рогатинського району Івано-Франківської області Людмила Богуславська.

У межах програми медіа-туру — фестиваль народних ремесел «Покутські джерела», який відбудеться 19 вересня.

Сьогодні для учасників прес-туру голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк провів прес-конференцію.

На її початку керівнику області урочисто вручили грамоту Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України. «За вагомий внесок у примноження духовного потенціалу українського суспільства, за вірність ідеалам правди і добра», — йдеться у тексті грамоти.

Михайло Вишиванюк на прес-конференції отримав також відзнаку учасника Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» «за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розбудову інформаційного простору держави та високий професіоналізм». Відзнаку підписав голова організаційного комітету конкурсу Юрій Работін. У 2003 році Івано-Франківщина «стала першою областю, у якій завдяки зусиллям голови облдержадміністрації, було проведено цей всеукраїнський конкурс», — наголосили на прес-конференції.

Журналісти оцінили працю керівника Прикарпаття і відзнакою «Народна довіра».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.