Політика

На Прикарпатті — 99 «матерів-героїнь»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, «за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку» 99 багатодітним матерям з Івано-Франківщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Серед нових прикарпатських героїнь — Оксана Білинець, мати 16 дітей з села Підгір’я Богородчанського району; Марія Никорак з Космача Косівського району, яка виховує 12 дітей; мати 11 дітей Катерина Боднар з села Красна Надвірнянського району та Олена Дзебчук з села Зелена цього ж району, яка народила та виховує 10 дітей; Стефанія Козак, мати 10 дітей з села Жуків Тлумацького району та багато інших.

Довідка

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей; створили сприятливі умови для здобуття ними загальної середньої освіти, сприяли розвитку творчих здібностей дітей, готували їх до самостійного життя і праці. Почесне звання передбачає виплату жінкам одноразової грошової винагороди в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатного населення (з 1 січня до 1 квітня 2011 року — 941 грн).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.