Політика

На Малому Кубку Бубена визначили півфіналістів

У суботу, 15 лютого, відбулися чвертьфінальні матчі Малого Кубку Олександра Бубена, в рамках якого у запеклих двобоях вісімка шкільних команд виборювала путівки в півфінал. Тож цей вікенд дивував видовищними поєдинками, неймовірними хет-триками та дублями, і, звичайно, неабияким завзяттям юних футзалістів.

Угорницька ЗШ – ЗШЛ №23 – 1:13

Матч стартував жваво та без розвідки. Ініціативу у свої руки відразу ж взяла ЗШЛ №23, тому й не дивно, що біля воріт Угорницької ЗШ з перших секунд розпочалися неймовірні атаки, які й тривали до останньої хвилини поєдинку. Відзначився неабиякими футзальними здібностями Назар Антонюк, який раз за разом створював небезпечні моменти і докладав максимум зусиль, щоб їх реалізувати. Завзятий спортсмен вніс вагому лепту у видовищну перемогу своєї школи, адже забив 5 голів. За прикладом товариша відзначився і Олександр Боднарук, який аж чотири рази засмутив Угорницьку ЗШ. Дублем в цьому поєдинку відзначився і Сергій Предко, також голи оформили Віктор Гриців та Любомир Боднарук. Натомість на шалені атаки противника Угорницька ЗШ таки вдалося відповісти завдяки Максиму Паньківу. Таким чином рахунок зустрічі – 13:1 на користь ЗШЛ №23.

ЗШ №2 – ЗШ №17 – 5:5 (дод. час – 1:1, по пенальті – 4:1)

Цей матч був видовищним, емоційним та, безумовно, інтригуючим й напруженим. Гра розпочалася рівно та з обопільних атак. Проте, очевидно, що фортуна була більш прихильнішою до ЗШ №2, яка вже з перших хвилин дуелі впевнено вирвалася вперед. Відразу ж про себе заявив Роман Бойко, який за лічені хвилини зумів відзначитися дублем. Переможну естафету товариша продовжив Артур Рущак, який також двічі засмутив противника. Тільки на 14-ій хвилині ЗШ №17 вдалося заявити про себе – гол забив Максим Юндін. Другий тайм розпочався для ЗШ №17 більш вдало – Максим Юндін, відзначившись дублем, впевнено бере курс, щоб наздогнати суперника. Проте на 25-ій хвилині поєдинку вже втретє про себе нагадав Роман Бойко. Але ЗШ №17 не хотіла здавати позиції, тому за лічені хвилини на табло – 5:5 – хет-трик оформив Віталій Харун. Щоб визначити, хто продовжить боротьбу в ½ фіналу, команди були змушені продовжити боротьбу в рамках додаткового часу. Проте завдяки Віталію Харуну та Роману Бойку на спортивному майданчику був знову встановлений паритет. Тож долю команд учасниць визначили пенальті – 4:1 на користь ЗШ №2.

ЗШ №7 – СШ №11 – 1:8

Дуель цих двох команд була непередбачуваною та багатою не емоції. Обидві команди демонстрували хорошу гру та неабияку волю до перемоги, чим нікого не залишили байдужим. Розпочався матч з несподіваної атаки СШ №11, яка не нехтувала жодним шансом, щоб забити гол. Завзяттю та ентузіазму школярів не було меж, тож вони наввипередки відзначалися у воротах противника. Богдан Бучко раз за разом впевнено створював гольові моменти та засмучував ЗШ №7.

У підсумку Богдан відзначився хет-триком, повторив подвиг товариша і Олексій Костюк, який також тричі оформив м’яч у ворота противника. Не пас задніх і Дмитро Калинюк, який влучно забив дубль. А ЗШ №7 тільки наприкінці зустрічі відповіла противнику – гол реалізував Денис Винник. Таким чином рахунок зустрічі – 8:1 на користь СШ №11.

Крихівецька ЗШ – ЗШ №12 – 3:3 (дод.час – 0:1)

Ці школи-учасниці з першої секунди двобою не на жарт включилися у боротьбу, яка до останньої хвилини була безкомпромісною та амбіційною. Розпочала Крихівецька ЗШ неочікувано – з автоголу, проте футзалісти відразу ж реабілітувалися завдяки голу Максима Бойка, який і зрівняв рахунок. Втім ЗШ №12 відразу ж активізувалася і знову вирвалася вперед – м’яч оформив Олександр Порохницький. Другий тайм розпочався не менш жваво та завзято, на 17-ій хвилині Максим Бойко, відзначившись дублем, знову встановив паритет. Але невгамовний Олександр Порохницький вдруге виводить свою ЗШ №12 вперед. Як не дивно, зрівняв рахунок Максим Бойко. Тож командам довелося зіграти ще 5 додаткових хвилин, які і визначили долю переможця – завдяки голу Віталія Слободяна саме ЗШ №12 продовжить боротьбу за Малий Кубок.

Тож стадія 1/4 фіналу Малого Кубку позаду… Вона була нелегкою, адже на майданчику зустрілися сильні та рівні суперники, які демонстрували хорошу гру, неабияку витримку та віру в перемогу. Але запеклі двобої таки визначили четвірку півфіналістів, ними стали – ЗШЛ №23, ЗШ №2, СШ №11, ЗШ №12.