Політика

На Малому Кубку Бубена провели перший етап змагань

ЗШ №16 – ЗШ №2 – 1:8

Не встиг матч розпочатися, як у ворота ЗШ №16 полетів перший гол від Романа Бойка. Поєдинок стартував з гострої та непередбачуваної атаки ЗШ №2, яка, до речі, не припинялася до завершення матчу. Гравці наввипередки створювали гольові моменти і реалізовували їх. Вже на 6-ій хвилині у ворота ЗШ №16 другий гол забив Артуром Рущаком. Не забарився і дубль від Романа Бойка. На табло – 4:0, а всі зусилля ЗШ №16 віддячити суперникам тією ж монетою не увінчалися успіхом, їм вдалося потрапити тільки у свої ворота. А ЗШ №2 рахунок, очевидно, не влаштував, адже школярі розпочали атаку ще з більшим ентузіазмом, тому у воротах противника потрапив вже третій м’яч від Романа Бойка. Другий тайм розпочався у тому ж дусі – на 16-ій хвилині про себе заявив, оформивши дубль, Артур Рущак. Та ЗШ №16 таки змогла відзначитися потужним голом від Вадима Етюка. Та вже за лічені хвилини ЗШ №2 гідно відповіла голом Михайла Денеги. Втім, останнє слово залишилося за Бойком, який і визначив рахунок зустрічі – 1:8 на користь ЗШ №2.

ЗШ №8 – ЗШ №17 – 0:3

Гра стартувала з швидкої атаки ЗШ №17, тож ЗШ №8 не залишилося нічого іншого, як одразу зосередитися у захисті. З початку гри домінуюча команда створила не один небезпечний момент біля воріт ЗШ №8, втім оборона працювала справно. До середини першого тайму ЗШ №8 вдалося вийти з-під пресингу і створити пару гольових моментів, втім реалізувати їх так і не вдалося. Проте рахунок судилося відкрити саме ЗШ №17 – на 10-ій хвилині Максим Юндін забив гол. Хлопець не на жарт розійшовся, тому і два наступні голи були за ним. Спочатку на 19-ій футзаліст реалізував дубль, а за кілька хвилин відзначився хет-триком у ворота суперника. Таким чином, рахунок зустрічі – 0:3 на користь ЗШ №17.

ЗШ №7 – ЗШ №6 – 1:0

На майданчику зустрілися два рівні та гідні одне одного суперника, тому й не дивно, що гра була напрочуд цікавою та інтригуючою. Гра розпочалася без розвідки, команди наввипередки кинулися в атаку, яка увінчалася гольовими моментами, проте жоден з них не був реалізований з початку матчу, на заваді стояв то вправний голкіпер, то перекладина воріт. Тільки на 9-ій хвилині ЗШ №6 вдалося порушити цю затяжну нічию – у ворота ЗШ №6 полетів м’яч від Дениса Винника. Другий тайм продовжив серію взаємних атак, суперники по черзі атакували ворота одне одного, та на табло так і залишилося 1:0 на користь ЗШ №7.

Гімназія №2 – Крихівецька ЗШ – 0:6

Батл розпочався на високих футзальних нотах – Крихівецька ЗШ одразу кинулася атакувати ворота суперника. Тому й не дивно, що рахунок був відкритий вже на 2-ій хвилині зустрічі – гол забив Віктор Луканюк. Та на цьому Віктор не зупинився, і за кілька хвилин вдруге вразив ворота Гімназії №2. Не відставав від товариша і Михайло Гайдейчук, який оформив м’яч на 8-ій хвилині гри. Вдалося відзначитися і Олексію Банейчуку, який, за прикладом друзів, залишив свій автограф у воротах гімназистів. На перерву команди пішли зі значною перевагою Крихівецької ЗШ, але Гімназія №2 ні на мить не покидала надію бодай на один гол у відповідь супернику. Гімназисти навіть спробували свого воротаря у ролі польового гравця, втім, на табло рахунок не змінився. Натомість Крихівці не щадили противника. На останніх хвилинах матчу спершу хет-триком, а за кілька секунд і каре відзначився Віктор Луканюк, який і визначив остаточний рахунок зустрічі – 0:6 на користь Крихівецької ЗШ.

Тож запеклими баталіями восьми шкіл-учасниць визначили чвертьфіналістів Малого Кубку.

Вже 15 лютого у двобоях зустрінуться: ЗШ №2 – ЗШ №17, ЗШ №7 – СШ №11, Крихівецька ЗШ – ЗШ №12 і виборюватимуть путівки в півфіналу. А хто стане суперником Угорницької ЗШ вирішить матч між ЗШЛ №23 та ЗШ №4, що відбудеться 8 лютого.

Боротьба за головний трофей – Кубок Олександра Бубена – розпочнеться 25 січня, тому до зустрічі у новому 2014 році.