Політика

На День міста 1500 калушан танцюватимуть вальс

Google+PinterestLinkedInTumblr

Незвичний дарунок готують до дня народження Калуша хореографи міста. Тут відбудеться спроба встановити рекорд України з наймасовішого виконання віденського вальсу. Під музику із кінофільму «Мій лагідний та ніжний звір» одночасно танцюватимуть 1500 калушан, пише ТРК «Вежа».

Дату 27 травня обрано в першу чергу тому, що цього дня у школах пролунає останній дзвоник. У зв’язку з цим основні учасники дійства — школярі. Бажаючі щодень вальсують уже протягом місяця.

Організатори сподіваються, що до встановлення рекорду приєднаються і дорослі калушани, які цього дня святкуватимуть День міста. Для бажаючих вже з наступного тижня також проводитимуть майстер-класи. Перший заплановано власне на місці встановлення рекорду – на бульварі Незалежності, 6 травня о 13:00.

Під час встановлення рекорду його учасники вальсуватимуть не хаотично: хореографи поставили танцювальну композицію. Вона проста, доступна для людей, котрі досі ніколи не танцювали, але ефектна.

Ідея рекорду належить директору професійної студії спортивно-бального танцю «Данс Студіо» Юрію Косовичу. Саме він разом із хореографом Павлом Яциком проводять майстер-класи по школах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.