Політика

На 80-літті компанії «Прикарпаттяобленерго» виступив Кузьма Скрябін

Google+PinterestLinkedInTumblr

16 серпня, на 80-ий ювілей запуску Станиславівської електростанції (це сталося у 1930 році), ВАТ «Прикарпаттяобленерго» для своїх працівників та гостей підприємства організувало святковий вечір. Урочистості в облмуздрамтеатрі з нагоди 80-річчя компанії стали яскравим акордом у низці святкових заходів, серед яких – традиційний конкурс фахової майстерності «Кращий за професією», відкриття корпоративного музею історії електрифікації Прикарпаття, церемонії вручення нагород у центральному офісі компанії та філіях товариства тощо. Загалом ювілейний рік минає у компанії під гаслом «Історію творимо разом!».

Так, 13 серпня на святкових зборах у підрозділах кращим працівникам компанії було вручено нагороди ВАТ «Прикарпаттяобленерго», відзнаки мерій та районних адміністрацій області. Приємно, що свято енергетиків розділили керівники місцевої влади, наприклад, працівників Івано-Франківського РЕМ привітав міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Святкування ж у драмтеатрі відзначалися помпезністю, що відповідало поважній даті. Усіх гостей свята на червоній доріжці при вході до театру вітав Голова Правління Олександр Бубен. У фойє розгорнулася виставка фотографій Івано-Франківської обласної спілки фотохудожників «Енергія світла», а всіх енергетиків бадьорою музико зустрічав оркестр. На згадку про ювілей кожен отримав не лише спецвипуск корпоративного часопису «Наші справи», але й символічний керамічний сувенір з ювілейним логотипом компанії.

Святкове дійство на сцені розпочалося із символічної театралізованої постановки «Вісім десятків років Прикарпаттяобленерго» у виконанні акторів облмуздрамтеатру. Інсценізації не лише відтворили атмосферу минулих років, але й нагадали основні віхи 80-літньої біографії електропостачального підприємства. У ході урочистостей Голова Центральної Ради Незалежної галузевої профспілки енергетиків України Валерій Погорілий мав нагоду вручити Грамоту Міністерства палива та енергетики директору філії «Надвірнянський РЕМ» Дмитру Буняку. Також відзнаки Івано-Франківської ОДА та облради енергетикам вручив заступник губернатора Ігор Зварич та Грамоти міської влади – керуючий справами міськвиконкому Андрій Лис. Особливі вітання пролунали від давнього друга компанії президента Івано-Франківської ТПП Василя Гуменюка.

Згадуючи історію, енергетики вшанували 80-річних ровесників підприємства та привітали енергетичні династії. Також на святі пролунали кращі вітання, що надійшли від дітей працівників на конкурс вітальних листівок «Святкова пошта», переможці якого отримали на сцені обіцяні подарунки. Разом з тим було нагороджено переможця конкурсу, який ВАТ «Прикарпаттяобленерго» проводило спільно з обласною газетою «Репортер», – «Пізнай краще свій край». Мешканець Крихівців Петро Гой, який дав правильні відповіді на всі запитання вікторини, з рук Олександра Бубена отримав суперприз конкурсу – путівку на двох до історичної Праги.

Подарунком для усіх енергетиків стали виступи Народної співачки України Валентини Степової та легендарного гурту «Скрябін». Загалом свято було яскравим і колоритним, воно пройшло у теплій родинній атмосфері, в поєднанні традиційних підходів та новітніх технологій творення шоу.

Прес-служба ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Фоторепортаж урочистої частини святкування

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.