Політика

Микола Палійчук у другому турі не підтримає жодного кандидата

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як виборець Микола Палійчук піде на вибори 7 лютого, але не підтримає жодного з кандидатів: «Януковича, бо у 2004-му стояв на Майдані, Тимошенко – бо знаю, що робиться у держказначействі. Але я поважаю вибір людей і не закликатиму ні до чого», – заявив 19 січня на брифінгу з приводу результатів президентських виборів в області голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук. Губернатор вважає, що поразка Ющенка і те, що він не ввійшов у другий тур – це «велика перемога демократії, того, що відстоювали на Майдані».

На запитання, чи задоволений голова ОДА результатами вибору українців 17 січня, він відповів: «Загалом по Україні – ні, але самим проведенням виборів і якістю – так».

За його словами, на Прикарпатті «вибори пройшли на усіх дільницях без скарг і без ексцесів». Водночас Микола Палійчук запевнив: «В області буде забезпечено проведення другого туру президентських виборів так само демократично; будуть готові всі дільниці, всі скриньки».

Коментуючи можливість своєї відставки після приходу нового Президента, Палійчук зазначив: «У відставку йдуть губернатор і голови райдержадміністрацій, а команда піде з приходом нового голови». За його словами, «команда хороша», «є дуже багато унікальних проектів» і він я не виключає, що частина команди залишиться працювати.

«Ми не йдемо з влади, – повторював голова ОДА. – Я твердо переконаний, що ми знайдемо підтримку у наших людей на місцевих виборах і разом вимагатиме від Києва вирішення важливих для області питань. Ми показали, що це можна робити успішно».

Микола Палійчук повідомив журналістам і прикарпатцям про створення нової команди на місцеві вибори, робоча назва якої «Спільна праця». Триває процес її реєстрації, і усі напрацювання його нинішньої команди діятимуть. Зокрема, не перестане діяти ініційований ним Фонд розвитку Прикарпаття, завдяки якому «вдалося забезпечити житлом зо два десятки багатодітних родин, збудувати у селах спортмайданчики» тощо.