Політика

Музикотерапія дримбою і не тільки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вважається, що на роботу серця гармонійно впливають арфа та віолончель. Барабан теж допомагає хворому серцю нормалізувати ритм та лікує кровотворну систему. Cкрипка лікує душу та допомагає самопізнанню людини. Піаніно нормалізує роботу щитоподібної залози, а флейта знімає напругу, розширює та очищає легені. Синтезатор поліпшує роботу нирок і сечового міхура, ксилофон, якщо він звучить неголосно і монотонно, відновлює функцію печінки і жовчного міхура, дзвіночок здат-ний полегшити захворювання легенів.

Симфонічні твори у виконанні оркестру навіть змінюють кислотність шлункового соку! А таємничий саксофон виправдовує репутацію найсексуальнішого інструмента, бо під його впливом активізується сексуальна енергія людини.

Ну і нарешті про дримбу. Дивина, як такий делікатний інструмент може видавати звуки неповторного тембру. Дримбу виготовляють з металу і грають на ній, розташувавши інструмент між зубами. Дримба дає своєрідний вібруючий звук від металевого язичка, який приводять в рух пальцем. Подібним за принципом дії та формою є ще інструмент, який англійці називають єврейською арфою.

Як запевнюють мольфари, музика дримби несе в собі магію. Звуками дримби, мовляв, можна вилікувати хворобу, вони пробуд-жують енергію дерева, каменю, металу. З їх допомогою можна зачарувати кохану людину, перетворити ворога на друга, приборкати лютого звіра. Дримба здатна лікувати тіло й душу, вона наділяє людину особливою силою.

На дримбі грають губами, зубами, язиком. Також допомагає дихання. Саме її звучання нагадує буддистські мантри. Ті, хто грає на дримбі, кажуть, що перетворюють енергію Всесвіту у свою власну. Можете спробувати і ви!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.