Політика

Монополісти сплатили штрафів на 31 тис. грн.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківське обласне відділення Комітету оштрафувало ВАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» і ВАТ «Івано-Франківський міськмолокозавод» загалом на 16 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановило Відділення, підприємства узгодили тендерні пропозиції до проведення Центральною міською клінічною лікарнею торгів із закупівлі продуктів харчування. Підприємства визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

Також оштрафовано ТзОВ «Медхарчопром», ТзОВ «Західінвесткомпані» і ТзОВ «Діміра-2005» загалом на 8 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановило Відділення, підприємства узгодили тендерні пропозиції до проведення Івано-Франківською обласною клінічною лікарнею торгів із закупівлі послуг з постачання продуктів харчування. Підприємства визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» оштрафовано на 7,2 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення АМКУ в області, підприємство за рахунок безпідставного збільшення загально-виробничих витрат підвищило вартість окремих послуг із зберігання зерна. У ході розгляду справи підприємство привело до економічно обґрунтованого рівня собівартість відповідних послуг. Разом з цим, підприємство знизило вартість послуги із переоформлення зерна з одного власника на іншого на 41 %. Підприємство визнало порушення та сплатило штраф до державного бюджету.

Івано-Франківське обласне відділення Комітету оштрафувало ВАТ «Івано-Франківськ-Авто» на 7 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, підприємство безпідставно застосовувало різні умови до рівнозначних угод зі споживачами щодо надання послуг із технічного обслуговування автомобілів марки ЗАЗ, ДЕО, ОПЕЛЬ та ШЕВРОЛЕ в період гарантійного строку експлуатації. Підприємство визнало порушення та зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.