Політика

Міжнародне арт-бієнале «IMPREZA» відзначить 20-річчя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 15 грудня о 18:00 в арт-клубі «Химера» відбудеться святкування 20-ї річиці Міжнародного бієнале сучасного мистецтва «IMPREZA-89» — без сумніву, однієї з найбільших культурних подій України другої половини ХХ століття. Разом з тим, відбудеться святкування 5-ої річниці арт-кафе клубу «Химера».

У програмі зустрічі відбудуться виступи та спогади учасників бієнале, спілкування представників ЗМІ з тими людьми, хто створив найбільшу виставку в межах України кінця ХХ століття. Серед запрошених гостей — ініціатор та співорганізатор ІМПРЕЗИ’89, заступник Міністра культури і туризму України Микола Яковина.

Бієнале «Імпреза» — це міжнародна виставка художніх творів сучасного мистецтва, зокрема живопису, скульптури та графіки, що проводилась кожні два роки в Івано-Франківську з 1989-го по 1997-й. Учасниками першої виставки стали представники 40 країн світу. Результатом її став виданий каталог з роботами учасників та аукціон з продажу творів сучасного мистецтва.

Також до 20-річчя «ІМПРЕЗИ» в «Химері» у галерейному залі «Лернардо-да-Далі» буде відкрито виставку картин учасників бієнале «ІМПРЕЗА» 1989-1997 рр.