Політика

Місто готує феєрверк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Отже, до свят вже підготовлений державний прапор України — його забрали із хімчистки. А ще закуплено 3300 маленьких прапор-ців, які днями повісять на опорах «Міськсвітла» та «Електротрансу». Окрім цього, будуть встановлені розети з прапорами, а всі комунальні підприємства мали би повивішувати державні прапори на своїх офісних приміщеннях.

Окрім цього, СМЕД ДАІ має відновити 60 пішохідних переходів: у центрі міста і біля шкіл. Також — відремонтують світлофори, які розташовані по вулицях Юності, Івасюка, Вовчинецькій, Галицькій. «Міськсвітло» до Дня незалежності забезпечить ілюмінацію в центральній частині міста, поміняє прапори на Ратуші та почистить рекламні щити. А КП ДРЕУ займеться миттям та дезінфекцією урн для сміття — їх є 270. Ще до свят планується закінчення асфальтування деяких вулиць та перехресть, навіть дворових територій. І зовсім нещодавно на кількох вулицях міста поставили лежачих поліцейських.

Також у місті влаштують ще 22 лавки, покосять дамбу на вулиці Стефаника, відремонтують пішохідний тротуар на мості по Галицькій.

Але найцікавішим є те, що управління ЖКГ попросило всі комунальні підприємства, а також підрядні організації, які працюють в управлінні комунального господарства, перерахувати на благодійний рахунок по тисячі гривень — для влаштування святкового феєрверку, який коштує 30 тис. грн. І хоч ідея є трохи благородною, ми не впевнені, що мешканці Івано-Франківська будуть раді, що кошти, які вони, наприклад, оплачують жеку, підуть не на ремонт їхніх під’їздів, а на феєрверк. Але хтозна, чи той феєрверк ще буде. Адже, поки що, на таку благодійність погодилося тільки 11 підприємств. Якщо коштів не вистачить, то управління ЖКГ їх поверне назад.