Політика

Міський голова вимагає закрити паб «Че»

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній оперативній нараді міськвиконкому мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус запитав начальника управління торгівлі Івана Ляховича, що за паб відкрили по вулиці Військових ветеранів. Ляхович не знав, що відповісти, відтак мер сам продовжив.

«Паб називається «Че». Знаєте, чому «Че»? Такий Че Гевара був, це один із представників людиноненависницької комуністичної ідеології. А там комуністична символіка. І на афішах, які закликали йти в паб, і в самому пабі присутня комуністична символіка», — підсумував Анушкевичус.

Віктор Анушкевичус наказав Івану Ляховичу зустрітися з керівництвом пабу, щоб вони забрали комуністичну символіку. Мовляв, у нас достатньо своїх символів і традицій. «Щоб у Франківську, поки я — міський голова, комуністичної символіки не було, — наказав Анушкевичус. — А потім доповісте мені, що вони вам відповіли… Де найбільше кісток людей, які загинули від комуністичних репресій? Та тут. І щоб сьогодні, напередодні 20 річниці, був паб з комуністичною символікою в Івано-Франківську… Ганьба».

Мер підсумував: якщо вони не погодяться, то міська влада має достатньо засобів, щоб закрити паб «під три чорти».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.