Політика

Міський бюджет розвитку під загрозою зриву

Google+PinterestLinkedInTumblr

Протягом січня-травня 2011 року від продажу комунальної землі до бюджету розвитку Івано-Франківська поступило  2,4 млн. грн., а це 6% коштів від річного плану (40 млн. грн.). Про це повідомив на вчорашній сесії Івано-Франківської міськради голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Роман Онуфріїв. «Це означає, що фінансування бюджету розвитку під загрозою зриву», — констатував він.

Онуфріїв вважає, що відповідні виконавчі структури і профільні депутатські комісії мають вжити адекватних заходів для забезпечення надходжень від продажу землі, інформують УНН.

Провальними назвав він також поступлення до міського бюджету за 5 місяців 2011 року від плати за розміщення зовнішньої реклами — 24% від річного плану (тобто 3,2 млн. грн.) та збір за місця для паркування транспортних засобів — 15% від запланованих на рік, тобто 700 тис. грн.

Онуфріїв вважає низькі показники підставою для вжиття «реальних управлінських рішень» щодо відповідних комунальних підприємств — «Міського рекламно-інформаційного центру» та «Сервіс-Авто».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.