Політика

Міськвиконком навчить кандидатів правильної агітації

Google+PinterestLinkedInTumblr

Виконком Івано-Франківської міської ради оприлюднив звернення до політичних партій та громадських організацій щодо розміщення друкованих матеріалів передвиборчої агітації.

Шановні представники політичних партій та громадських організацій!

У зв’язку з початком передвиборчої кампанії та передвиборчої агітації, міська влада звертається до вас із проханням дотримуватись Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та також розпорядження міського голови від 07.09.2010р. №430-р «Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації», а також Правил благоустрою міста Івано-Франківська.

Виконавчий комітет міської ради просить вас не проводити розклейку друкованих матеріалів передвиборної агітації у невстановлених місцях, а користуватись для розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації тумбами та щитами, які встановлені Додатками 1 та 2 до розпорядження міського голови від 07.09.2010р. №430-р «Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації».

Запрошуємо представників усіх місцевих організацій політичних партій та громадських організацій до участі у Круглому столі щодо дотримання правил розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації, який відбудеться 24 вересня 2010 року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (311 каб., 3 поверх) о 10:00.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.