Політика

Місце для кіоска з морозивом коштуватиме 50 тисяч гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Майже два тижні тому в Івано-Франківську відбувся аукціон на право розташування дрібнороздрібної торгівлі на території міста. Мета – впорядкування розміщення, утримання дрібнороздрібної виносної торгівлі на визначеній території. Організатором аукціону був виконавчий комітет, а проводила його Прикарпатська універсальна товарна біржа.

Для організації торгівлі морозивом, поп-корном, повітряними кульками та надання послуг у сфері розваг виставлено було 33 лоти на право розташування дрібнороздрібної торгівлі.

Члени виконкому дуже здивувалися результатам аукціону. Адже відповідно до них підприємець, який виставить холодильник з морозивом має заплатити 50 тис. грн. Для порівнянні: у минулому році підприємці платили за таке 3 тис. грн.

Заступник міського голови Любомир Слободян сказав на виконкомі, що йому не дуже віриться у те, що підприємець може так багато заробити на морозиві і відповідно заплатити до бюджету таку суму. Мовляв, на аукціонах є тенденція навмисно піднімати ціну, щоб виграти. Проте, потім вони забувають платити. Тому він порадив управлінню торгівлі попрацювати над тим, щоб вони заплатили ці кошти якомога швидше.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.