Політика

Міс Україна Всесвіт Олеся Стефанко зламала ногу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Так, через несправність літального апарату пілот повітряної кулі змушений був здійснити аварійну посадку. При посадці куля зіткнулася із землею. У результаті зіткнення Олеся Стефанко травмувала ногу. Дівчину відразу ж доставил у клініку. При огляді лікарі констатували перелом правої ноги у двох місцях. Незважаючи на сильний біль, Олеся тримала себе в руках.

«Мені зараз дуже боляче, коментувати складно. Знаю напевне, що я на півроку вибита з колії і, напевно, залишиться ще й шрам на обличчі. Сподіваюся, моя участь у благодійній акції допоможе хворим дітям», — прокоментувала інцидент Олеся Стефанко.

Директор конкурсу Міс Україна Всесвіт Ганна Філімонова сподівається, що Олеся швидко стане на ноги і вже найближчим часом зможе повернутися до роботи.

«Зрозуміло, що про роботу в новорічні свята можна забути. На даний момент Олеся готується до складної операції на нозі. Дуже шкода, що так сталося. Сподіваємося, Олеся швидко одужає. Вона у нас — великий оптиміст і розумниця. Ми дуже хотіли допомогти хворим дітям. Прикро, що іноді заради благодійності доводиться жертвувати своїм здоров’ям», — сказала Анна Філімонова.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.