Політика

Міліція шукатиме макові та конопляні посіви

Google+PinterestLinkedInTumblr

З першого червня по 29 вересня цього року співробітники міліції Івано-Франківська та області проводитимуть оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак». Така операція проводиться щорік, і вона є найтривалішою у порівнянні з іншими.

Саме в літній період наркоділки займаються посівом і культивуванням своїх плантацій, щоб восени зібрати урожай і збагатитися на здоров’ї громадян. Наркозалежні особи не тільки ламають свою долю та отруюють життя близьким, але й, щоб заробити гроші на дозу, не замислюючись йдуть на злочини, у тому числі і тяжкі. Тому перед міліцією стають завдання — виявлення ізнищення незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів їх надходження в незаконний обіг.

З метою недопущення витоку наркосировини буде приділено пильну увагу і сільськогосподарським су6’єктам, які офіційно займаються культивуванням рослин, що містять наркотик.

Нагадуємо, що ст.310 КК України за вирощування снодійного маку від 100 до 500 рослин і конопель від 10 до 50 рослин передбачає відповідальність у вигляді штрафу до 8,5 тисяч гривень або арешту до шести місяців або обмеження волі до трьох років. Якщо ж особа раніше вже була судима за наркотики або виростила снодійний мак у кількості 500 і більше рослин або коноплі від 50 і більше, то їй загрожує позбавлення волі від 3 до 7 років.

Адміністративна відповідальність (штраф до 170 грн.) настає за вирощування маку до 100 рослин і конопель до 10 рослин.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.