Політика

Мешканець Івано-Франківська поскаржився Президенту Януковичу на незручності

Google+PinterestLinkedInTumblr

Президентові України Віктору Януковичу адресував свою скаргу мешканець Івано-Франківська, пан І.Кусяк. Чоловік скаржився Главі держави з приводу «неможливості нормально ходити» біля торгового центру «Гранд Базар», що на вулиці Стуса в обласному центрі, передає прес-центр ОДА.

«…Там весь час їздять та паркуються автомобілі і таксі, — йдеться у листі на адресу Секретаріату Президента України. — На попереднє звернення до Івано-Франківської міської влади прийшла відповідь, але нічого з того, що в ній написано, не зроблено. Все як було так і є; до магазину підійти неможливо, аптеки — теж, там паркується автотранспорт». Іванофранківець просить керівника держави «допомогти у вирішенні даного питання, щоби дійсно на ділі було виконано те, що було сказано у відповіді з міськвиконкому, аби було поставлено знак «Рух заборонено» та відновлено знищені огороджувальні стовпці».

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», даного листа Секретаріат Президента України скерував в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. За підписом заступника голови ОДА Ігоря Зварича цю скаргу направлено в Івано-Франківську міськраду. Звідти 18 липня отримано відповідь за підписом першого заступника Зіновія Фітеля: «…Звернення розглянуто на засіданні міськвиконкому. У зв’язку з додатковим вивченням цього питання, відповідь буде надіслано пізніше».

І ось 23 липня на адресу заступника голови ОДА Ігоря Зварича надійшла ще одна відповідь, яку теж підписав перший заступник голови Зіновій Фітель. У ній зазначено: «Знаки «Рух заборонено» встановлено біля ТЦ «Гранд Базар» зі сторони вулиці Стуса. Відновлено два огороджувальні елементи (стовпчики), що були зрізані невідомимим особами. У третьому кварталі заплановано підняти дорожну бардюру зі сторони вулиці Івасюка для унеможливлення заїзду автотранспорту на пішохідну зону».

Чи треба було небайдужому мешканцю Івано-Франківська звертатись аж до Президента України, аби було виконане попереднє рішення міської комісії з безпеки — питання риторичне.


Довідка. Івано-Франківська міська комісія з безпеки зобов’язала комунальне підприємство «ДРЕУ» встановити на згаданій пішохідній зоні «огороджувальні елементи», 13 металевих стовпчиків, та зобов’язала СМЕД ДАІ встановити там дорожній знак «Рух заборонено» і попередити керівництво міського громадського об»єднання водіїв-такстистів про відповідальність за порушення правил дорожнього руху на даній пішохідній ділянці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.