Політика

Мерія відзначила роботу комунальників в умовах снігопаду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після рясного понеділкового снігопаду, вранці 12 січня відбулася оперативна нарада в міськвиконкомі. Мерія похвалила комунальні служби за їхню роботу в умовах сильних снігопадів. Переважно сніг згрібається і складається в купи на узбіччях доріг та тротуарах. Щоранку комунальники викидають снігові купи на проїжджу частину, та логіка такого способу ліквідації наслідків снігопаду нам незрозуміла.

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, сьогоднішню оперативну нараду міський голова Віктор Анушкевичус розпочав якраз із оцінки роботи комунальних служб щодо прибирання території міста. Адже, за словами начальника служби оперативного реагування Тетяни Клочко, за добу 11 січня та кілька годин доби 12 січня 2010 року у Івано-Франківську випало майже 8 см снігу. Це зумовило значно більше навантаження на працівників комунальних служб, зокрема, двірників, які відповідають за прибирання пішохідної частини території міста, а також працівників комунальних підприємств, які прибирають проїжджу частину міста з допомогою спецтехніки.

За словами міського голови Віктора Анушкевичуса, усі комунальні служби, які відповідають за прибирання міста, задовільно спрацювали у складних погодних умовах. За результатами ранкового об’їзду міста міський голова наголосив на кількох проблемних місцях, а також подякував комунальникам за роботу святкові дні. Адже, згідно довідки керівника муніципальної інспекції з благоустрою Степана Кукули прибирання тротуарів та усієї пішохідної частини міста протягом свят здійснювалось регулярно та не реєструвались скарги.