Політика

Мер заветував недовіру до себе

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Як повідомлялося у минулому номері «Репортера», деякі депутати Івано-Франківської міськради на попередньому пленарному засіданні сесії міськради розбіглися і не вирішили тільки три останні питання: «Про призначення місцевого референдуму», «Про призначення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови» та «Про недовіру міському голові».

Нагадаємо, що проект рішення «Про призначення місцевого референдуму» , який передбачав проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Івано-Франківської міськради та міського голови, вніс на розгляд міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Оскільки більшість депутатів міськради, зокрема від фракції БЮТ та «Нашої України», є в опозиції до міського голови, то, звичайно, даний проект рішення вони не підтримали. Більше того, голова фракції «Наша Україна» Михайло Івасютин сказав, що це питання носить популістський характер і не потребує нагального вирішення. Аргументував це Михайло Івасютин тим, що референдум потребує багато коштів (486 тисяч гривень за його підрахунками), а міська рада працює конструктивно і немає потреби її переобирати.

Питання «Про призначення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови» вніс на розгляд сесії депутат Івано-Франківської міськради від фракції «Наша Україна» Володимир Олійник. Та доповідаючи з приводу цього питання, Олійник запропонував його зняти з порядку денного «з метою економії коштів».

Далі, як і передбачалося, депутати перейшли до «найболючішого» питання «Про недовіру міському голові», яке вніс у порядок денний депутат від Партії регіонів Богдан Федьків. Обговорюючи це питання, нашоукраїнець Олексій Зборовський запропонував перед тим, як оголошувати недовіру міському голові, прослухати його звіт роботи, оцінити його і сказав, що непотрібно ніякого референдуму. Зборовського підтримав його однопартієць Сергій Борзов. Проте, коли дійшли до голосування, чи не всі нашоукраїнці проголосували за те, щоб висловити недовіру міському голові. Цю пропозицію і підтримали також БЮТівці та депутати від партії ПОРА, наслідком чого стало рішення про оголошення недовіри міському голові Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу.

Мер подякував депутатам міськради, що під час Великого посту винесли таке рішення і наклав на нього вето, чим і закінчилася 26-а сесія Івано-Франківської міської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.