Політика

Медики Івано-Франківська вчитимуться захищатися

Google+PinterestLinkedInTumblr

Останнім часом в Україні почастішали випадки нападу пацієнтів на медичних працівників. Часто на небезпеку наражаються лікарі швидкої допомоги. Як повідомляє міськвиконком, івано-франківських лікарів вчитимуть захищатися.

Головний лікар станції швидкої та невідкладної медичної допомоги Івано-Франківська Ігор Ковалюк розповідає, що за три роки його роботи на цій посаді було чотири випадки нападу на лікарів «швидкої». Одного разу напала психічно хвора людина, в інших двох випадках на медиків напали п’яні люди, ще один випадок просто дивний — пізно вночі люди викликали «швидку» на дискотеку і вимагали, аби лікарі відвезли їх додому.

«Є категорія агресивно настроєних людей, найчастіше — через надмірне вживання алкоголю, — каже Ігор Ковалюк. — Буває, лікарів викликають спеціально для того, щоб вирішити сімейний конфлікт. Проте на сьогоднішній день чинне законодавство не регламентує носіння медиками спеціальних засобів індивідуального захисту».

Про те, що медикам Івано-Франківська потрібно подбати про свій захист каже і головний лікар міста Тарас Масляк. За його словами, випадки нападів на медпрацівників почастішали і в лікарнях.

«Медики повинні вміти захищатися, — наголошує Масляк. — Крім того, ми працюємо над посиленням охорони медичних закладів. Головне для нас — безпека як наших пацієнтів, так і наших працівників».

Про роботу бригад івано-франківської швидкої та невідкладної медичної допомоги читайте у статті «Репортера»: «Швидка просить не заважати».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.