Політика

Максим Кідрук презентував в Івано-Франківську книгу про подорож до Бразилії (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Чому піраньї — зрозуміло, адже їх там чимало. Чому любов? Насправді я не збирався до Бразилії, не планував цієї подорожі. Я посварився зі своєю дівчиною, і наступного дня товариш запропонував мені поїхати в Бразилію. Але амур — це така істота, що по-доброму ніколи не відпускає. А любовна історія стала невід’ємною частиною майбутньої книжки», — зазначив Максим Кідрук.

Жанр книги письменник характеризує як жіночий роман, написаний з точки зору чоловіка. «Як письменник, я мушу читати все, й жіночі романи — так само. Але мені не подобається, що всі вони закінчуються гепі-ендом. Оскільки те, що є гепі-ендом для дівчат, не завжди є гепі-ендом для хлопців. Через це «Любов і піраньї» має два гепі-енди — окремо для хлопчиків і для дівчаток», — прокоментував автор.

Вперше Максим Кідрук — адже це його перший візит до Івано-Франківська — поділився з місцевою публікою колоритними історіями про зубастих крокодилів, кровожерливих піраній, про те, як він захищав честь українок у Новій Зеландії, та багато іншого, що назбиралося у автора під час численних подорожей.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.