Політика

Майже 100 дітей зображували податки у віршах і малюнках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Урочисте нагородження переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» відбулося 2 жовтня цього року в приміщенні театру кіно «Люм’єр».

Загалом за призові місця в обласному етапі змагалися 96 дітей. Своє бачення податкової системи в Україні юні таланти передавали на папері за допомогою фарб та пензля, творили аплікації й витинанки, розкривали суть податків у віршах та прозі. А кращими серед кращих компетентне журі визнало роботи 22-х учасників конкурсу.

Переможців конкурсу привітав Голова Державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області Віктор Рахміль та зазначив, що набуті дітьми знання з податкової тематики знадобляться їм у майбутньому, сприятимуть добробуту нашої країни та кожного її громадянина. Віктор Григорович вручив переможцям Дипломи ДПА України та ДПА в області, а також цінні подарунки. Голова ДПА в області висловив подяку за співпрацю в організації і проведенні обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2010» Раді Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС в Івано-Франківській області, Івано-Франківській філії журналу «Вісник податкової служби України», газеті «Все про бухгалтерський облік», ТОВ «Українська побутова техніка», театру кіно «Люм’єр».

А саме нагородження завершилося виступом юних талантів. Так, Андріана Мазяк декламувала свою «Коломийку про податки», Анна-Марія Ковалик віршовану казочку «У лісочку на горбочку…», а Галина Рудик заспівала пісню. Після цього діти переглянули цікавий фільм, потім посмакували святковим обідом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.