Політика

МНС закликає утримуватись від відпочинку в лісі через пожежну небезпеку

Google+PinterestLinkedInTumblr

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, на території держави на тривалий час прогнозується суха і спекотна погода, в результаті чого підвищується ризик виникнення випадків пожеж. Зниження пожежної небезпеки очікується лише під кінець серпня.

З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період найчастіше пожежі виникають в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.

Загалом багаторічний аналіз підтверджує, що основними причинами виникнення лісових пожеж є людський фактор, грозові розряди, самозаймання торф’яної крихти і сільськогосподарські підпали у суху спекотну погоду. Адже, як показує практика, легковажно залишені непогашеними вогнища, кинуті недопалки призводять до того, що в першу чергу знищуються чималі площі зелених насаджень. Лісові пожежі знищують дерева і чагарники, заготовлену в лісі деревину. У результаті пожеж знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, знищується флора і фауна, в результаті чого державі наносяться колосальні матеріальні збитки. Крім того, лісові пожежі становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я людини.

Головне управління МНС України в Івано-Франківській області звертається до всіх мешканців краю із проханням в період сухої і спекотної погоди утриматися від прогулянок до лісу, тим самим уберігаючи його від небезпеки виникнення пожеж.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.