Політика

«Люди добрі, схаменіться!»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Отож 34 сесія міськради була присвячена суто проблемам житлово?комунальної сфери міста. При формуванні порядку денного із розгляду було знято два питання: «Про реформування системи послуг з організації збирання, перероблення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів в місті Івано-Франківську» та «Про ВАТ АТП 0928». Затвердивши порядок денний, депутати швидко розглянули ряд питань, які стосувалися фінансування «Програми використання коштів з фонду виконання звернень депутатів та доручень виборців на 2008 рік». Після цього приступили до розгляду найболючішого питання — про роботу УЖКГ за 9 місяців 2008 року.

 

Проект цього рішення включав декілька підпунктів, кожен з яких під час обговорення викликав невдоволення того чи іншого депутата. До прикладу у пункті, який передбачав «взяти до відома» інформацію про роботу УЖКГ, голова фракції «Наша Україна» у міськраді Михайло Івасютин запропонував радикальний метод — звільнити начальника УЖКГ Петра Косюка. На його захист виступив голова фракції УНП Богдан Чупірчук, який сказав: «Коли пан Михайло каже, що Косюку треба зрубати голову, образно кажучи, не вказуючи, за які порушення — це страшно». Натомість він порадив Івасютину конкретно вказати на порушення Косюка і довести, що саме він винен у допущених порушеннях. У результаті голосування пропозиція звільнити Косюка не отримала підтримки.

Не підтримали депутати і пункт, який передбачав вивчення питання продажі 51?% акцій ВАТ «Зелене господарство», оскільки перший заступник міського голови Зіновій Фітель зауважив, що це питання не розглядалося на жодній комісії, тому його виносити на сесію не можна: «Я по ньому нічого не знаю і 59 депутатів по ньому нічого не знають», — сказав віце-мер.

Слід зауважити, що у проекті рішення був також пункт про створення дев’яти нових ЖЕО, а чинні ЖЕО, які мають заборгованість 26 мільйонів гривень, ліквідувати. Новостворені ЖЕО, переконував Олександр Дерев’янко, будуть не збитковими, а прибутковими. Але, очевидно, депутатів він не переконав і з порядку денного вилучили цей підпункт на доопрацювання.

Підсумовуючи обговорення питання «Про роботу управління УЖКГ», заступник міського голови Олександр Дерев’янко запропонував (на повному серйозі) зняти всі підпункти проекту рішення, окрім того, що «взяти інформацію про стан УЖКГ до відома».

Ця пропозиція викликала неабияке обурення у депутата Василя Білика. Він сказав, що тільки всі прагнуть попіаритися і ніхто не дає конкретні пропозиції: «УЖКГ запропонувало хоч якісь ідеї, а що ви запропонували? Ви тільки критикуєте!», — сказав він. Події у сесійній залі він назвав «кошмаром» і закликав присутніх: «Люди добрі, схаменіться кінець-кінцем!»
З усіх запропонованих питань порядку денного депутатський корпус не підтримав ідею створення КП «Муніципальна інспекція з благоустрою».

Зате депутати ухвалили «Програму закупівлі у лізинг тролейбусів та автобусів для комунального підприємства «Електроавтотранс», яка передбачає оновити машинний парк підприємства 10?а тролейбусами і 5?а автобусами та прийняли рішення про збільшення статутного фонду КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на 14,750 млн. грн. для погашення боргів за газ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.