Політика

Львівщина хоче зберегти землі до Олімпійських ігор-2022

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Львівська ОДА підготувала розпорядження щодо мораторію на виділення та продаж земельних ділянок у Сколівському, Старосамбірському та Турківському районах Львівщини до моменту визначення цільової концепції держави щодо зимових Олімпійських ігор 2022 року. Мета мораторію — врятувати землі від масового продажу під туристичний бізнес. Про це сьогодні під час огляду зимових спортивних баз на Львівщині повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

Згодом Львівщина рекомендуватиме те саме сусідам — Закарпаттю та Івано-Франківщині, яка теж є у переліку кандидатів на проведення ігор.

Гадаємо, ми звернемося до Івано-Франківської та Закарпатської областей, адже сьогодні ми тут зібралися, і щоб завтра тут не почався терміновий продаж землі. Щоб деякі неконструктивні селищні голови, зважаючи, як колись казали: “На короткий рубель”, не згубили у цілому стратегічні плани“, — зазначив Василь Горбаль.

За його словами, відповідні доручення щодо заборони продажу землі отримають правоохоронці, екологи та інші контролюючі служби.

Нагадаємо, що Україна має намір подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році у Карпатах.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.