Політика

«Лукойл» виділить Прикарпаттю 7 мільйонів гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 23 квітня, підписано угоду про співпрацю між облдержадміністрацією та ВАТ «Лукойл». Загалом цього року в соціальний розвиток області вони планують вкласти 7 млн. грн.

Документ передбачає фінансову підтримку нафтовою компанією розвитку дитячо-юнацького спорту, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, діяльності сільських рад. Відповідно до угоди, кошти спрямують на ремонт Калуського Будинку культури та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Буде здійснюватися й поточне фінансування Льодового Палацу в Калуші.

Підписуючи угоду, голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк наголосив: керівництво «Лукойлу» не лише постійно дбає про стабільну виплату зарплати працюючим, організацію відпочинку їхніх дітей, а й не забуває у своїй діяльності про соціальну складову. «Сьогодні маю подякувати компанії «Лукойл» за добру, стабільну працю, хороше ставлення до виробничого колективу, до міста Калуша і потреб регіону, – наголосив Михайло Вишиванюк. – Будемо сподіватися, що ваша праця буде не менш успішною у майбутньому, а між компанією та облдержадміністрацією збережуться гарні відносини».

Присутній на підписанні угоди віце-президент «Лукойлу» з нафтопереробки та нафтохімії Олег Дуров представив журналістам місцевих ЗМІ правонаступника генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Сергія Чмихалова. Ним став Володимир Шулиндін, людина, яка має досвід роботи на підприємствах компанії. Сергій Чмихалов відсьогодні представлятиме компанію «Лукойл» на загальноукраїнському рівні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.