Політика

Лікарям-хабарникам світить кримінальна відповідальність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня співробітники підрозділів Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області задокументували низку злочинів, пов’язаних з хабарництвом службових та посадових осіб. За трьома фактами вже порушені кримінальні справи.

В одному з районів Прикарпаття міліціонери викрили у хабарництві головного лікаря медичного закладу. Керівник лікарні настільки “переймався” якісним добором персоналу, що без сплати хабара сюди було важко влаштуватися навіть сторожем.

Учора ж співробітники міліції спіймали на хабарі завідувача відділенням іншої районної лікарні. Медичному працівникові інкримінують вимагання та одержання хабара розміром 350 доларів США від громадянина, котрий потребував стаціонарного лікування. Щоб сподіватися на це, майбутній пацієнт лікарні мав “віддячити” грошима особисто завідувачу відділенням. Розпочато розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України.

Крім того, в Городенківському районі до кримінальної відповідальності за одержання хабара 300 доларів притягнуто сільського голову. Керманич сільської громади вимагав валютну винагороду за його дозвіл і сприяння у встановленні на території сільської ради двох рекламних щитів (білборди). Чоловіка затримали відразу після того, як він отримав жаданий “гонорар”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.