Політика

Леонід Кравчук розказав, чому він відмовився від Януковича

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На прес-конференції в Івано-Франківську екс-президент України Леонід Кравчук сказав, що хоча й виборчі програми Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко нічим не відрізняються, все таки перший не має жодних шансів на виборах, адже «…це людина, яка більше схильна до розмов, аніж до конкретних справ».

«Ющенко має дуже складну рису характеру – він не прощає політичних промахів». За словами Кравчука, Ющенко втягнув мільйонний народ у позачергові парламентські вибори лише з однією метою — покарати Мороза. А нині, на думку Кравчука, у Президента «…працює ненависть до Тимошенко».

Коментуючи свою підтримку Тимошенко, Кравчук каже: «Я зробив висновки, не маючи ніяких цілей. Мені нічого вона не пообіцяла». За його словами, рішення про підтримку Тимошенко він прийняв не одразу, бо «8 років тому вона не була такою». Проте нині, стверджує Кравчук, «питання стоїть категорично і однозначно».

«Ми не маємо жодного шансу на помилку і не маємо часу на пошуки ворогів», — каже Кравчук. Бо «…кандидати приходять і відходять так само, як і президенти. А от Україна залишається. Я хочу, щоб вона була такою, щоб мати силу, багатство і авторитет у всьому світі».

Також Леонід Кравчук нагадав, що підтримував на президентських виборах у 2004 році Януковича. Проте, каже Кравчук, «…жодного питання, яке я обстоював — мова, культура, голодомор, — він не підтримав. Він від цього відмовився, а я відмовився від нього». Водночас Кравчук наголосив, що буде змінювати і надалі свою думку, «…бо свої погляди не змінює лише мертвий, або дурний». Також екс-президент України переконаний, що підтримувати у другому турі Януковича на президентських виборах 2010 року «…є антиукраїнською позицією».

Джерело: ЗІК.