Політика

Лазарович нагадував Януковичу, що співав за Партію регіонів. Не допомогло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як пам’ятаємо, нещодавно діячі та зірки українського шоу-бізнесу звернулися до президента України Віктора Януковича з проханням заборонити Василю Лазаровичу їхати на “Євробачення”, оскаржуючи відповідне закрите внутрішнє рішення НТКУ щодо його кандидатури.

У свою чергу Василь Лазарович також написав листа Януковичу, в якому просив президента підтримати його в наданні можливості представляти Україну на пісенному конкурсі. Незважаючи на щирість та емоційність листа, вочевидь, звернення Лазаровича йому не допомогло, адже від України на “Євробачення” поїде співачка Альоша. Копію листа оприлюднював УНІАН.


Текст листа:


Президенту України
Віктору Федоровичу Януковичу
представника України
в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010»
Лазаровича Василя

Вельмишановний, пане Президенте України!

Прошу Вас, – лідера української нації, підтримати мою кандидатуру як представника України в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010», обраного шляхом правового внутрішнього голосування Національною телекомпанією України, що є членом Європейської мовної спілки та Мовником-учасником ПКЄ-2010 (Пісенний конкурс Євробачення-2010).

Я гордий тим, що ще у 2006 році моїм голосом зазвучав Перший Марш «Партії Регіонів». Було проведено більше ніж 40 концертів по регіонах Вашої Партії.

У 2007 році під керівництвом режисера-постановника Олександра Ревзіна, приймав участь у передвиборчому турі Партії та телемостах з регіонами України.

У 2009-10 рр. мої композиції ввійшло до промоальбому в підтримку Вашої кандидатури на пост Президента України.

Не дивлячись на те, що я не був членом «Партії Регіонів», своєю творчістю завжди підтримував виключно Партію, яку Ви очолюєте.

Я – син простої української родини і проходячи щодня до школи 10 км., мав на меті здобути певну освіту та розвиватися як особистість.

Наразі, в підготовці до Пісенного конкурсу «Євробачення-2010» йде потужні співпраця з країнами-учасника «Євробачення-2010», проведено Національний відбір конкурсної пісні з трансляцією на Офіційному сайті «Євробачення», на якому по завершенню концерту було одержано 19 000 позитивних коментарів у підтримку моєї кандидатури (посилання додаються).

За результатами Національного відбору, я став першим українським співаком, якому було запропоновано підписання довготривалого контракту зі світовою Рекординговою Компанією «Sony Music».

Вельмишановний, пане Президенте України!

Ще раз прошу Вашої підтримки в наданні мені можливості гідно представити українську націю на міжнародній музичній арені, відстоюючи національну гідність, статус та імідж України. А це для мене головне!

10.03.2010 р.
В. Лазарович

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.