Політика

Київські фахівці утилізуватимуть відходи гексахлорбензолу в Калуші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідно до розпорядження №582 голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка, виконавцем робіт з утилізації відходів гексахлорбензолу в зоні консервації Домбровського кар’єру у Калуші визначено «Національний центр поводження з небезпечними відходами» (м. Київ); координуватиме роботи головне управління регіонального розвитку та будівництва ОДА.

Зазначені роботи проводитимуться відповідно до тимчасового технологічного регламенту Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, погодженого Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Для забезпечення контролю за дотриманням вимог цього тимчасового технологічного регламенту і відповідних обсягів виконаних робіт затверджено склад комісії, яку очолив заступник начальника головного управління регіонального розвитку Микола Гладун. За цільовим використанням коштів «здійснюватиме постійний контроль» КРУ в області. Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника голови ОДА Василя Плавюка.


Розпорядження голови ОДА №583 прийнято на виконання Закону України «Про затвердження Указу Президента України від 10 лютого 2010 року №145 «Про оголошення територій м. Калуша та сіл Кропивник і Сівка Калуська Калуського району Івано-Франківської області зоною надзвичайної екологічної ситуації», відповідно дло розпорядження Кабінету Міністрів України №381 від 2 березня, протоколів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та на основі висновків і рекомендацій спільної місії ООН та Комісії Європейського союзу з ліквідації цієї надзвичайної ситуації. Встановлені дійсні масштаби необхідних технічних робіт та їх виконавець – державне підприємство «Національний центр поводження з небезпечними відходами».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.