Політика

Китайський гороскоп на 2009 рік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для ЩУРА рік Бика помірно сприятливий. Якщо в свій рік ви встигли просунутися в справах і зробити хороші інвестиції і накопичення, то тепер можна зменшити темп і насолоджуватися стабільністю. Зміни в кар’єрі можливі на початку року під впливом вдалого збігу обставин і не зажадають від вас значних зусиль і ініціативи. У матеріальному плані все за­лежить від працьовитості, але і трудових подвигів здійснювати не доведеться.

Навряд чи у вас зможуть відібрати те, що ви заробили і вигідно вклали або тримаєте про запас, але цілком вірогідні непередбачені витрати.

У особистому житті події, що хвилюють, в квітні і з вересня до листопада можуть порушити ваші плани і розрахунки, але це може бути і приємне оновлення відчуттів, що позитивно позначиться на вашому зовнішньому вигляді і настрої у цілому.

 

БИК в свій рік відчуває відповідність основним тенденціям і запитам цього періоду — у нього є всі шанси виконати програму-максимум. Але краще не розслаблятися і не сподіватися, що ваш шлях буде переможним і безперешкодним. Це особливо стосується Биків, що народилися восени. У запланований хід подій можуть увірватися кардинальні зміни, і тоді потрібно філософськи віднестися до необхідності перебудуватися і прокласти борозну на новому полі.

У особистому житті теж можливі доленосні зміни, які значно збільшують ваші шанси знайти свою любов, створити сім’ю і побудувати будинок. Для любові відзначте для себе лютий і червень, і якщо зима може принести вам несподівані зміни, то влітку ви зможете насолодитися неускладненими радощами життя.

 

ТИГРАМ потрібно ретельно порівнювати ризики в 2009?му році, щоб не завдати збитків своїм основним досягненням, накопиченням і особистим відносинам. Ваше прагнення до влади і контролю в будь-якій ситуації може натрапити на непереборну перешкоду бюрократизму, відсталості і впертості не менш сильних і більш терплячих гравців.

Навесні перед вами може виникнути проблема вибору, і тут буде не так важливо, що вам хочеться, як те, до чого життя наполегливо підштовхує. При цьому постарайтеся об’єднати свій нестримний інтерес до всього нового і невипробуваного з ретельним виконанням обов’язків, які забезпечують вам надійний тил і комфортне життя. Листопад наповнить ваше життя новизною, що хвилюватиме. Займіться вдосконаленням свого іміджу, щоб до наступного року бути в кращій формі.

 

КРОЛИКОВІ (КОТОВІ) доведеться демонструвати чудеса дипломатії, щоб не тільки утриматися на завойованих позиціях, але і непомітно скеровувати події за своїм планом. У травні ви можете втратити відчуття реальності в особистих відносинах і закрутитися у вихорі романтичних відчуттів. У червні до вас повернеться розсудливість разом з чуттям щодо вигідних проектів і пропозицій. Зберігати статус-кво буде для вас цього року оптимальним рішенням. У будинку теж постарайтеся обійтися без кардинальних перетворень — і в побуті, і відносинах з членами сім’ї.

У рік Бика потрібно більше уваги приділяти здоров›ю і його профілактиці, вживати екологічно чисті продукти. Але головне — так організовувати свою діяльність і контакти, щоб реальність була для вас максимально передбаченою.

 

ДРАКОН може отримати цього року додаткові повноваження і навіть владу, хоча це буде його не стільки радувати, скільки напружувати і стомлювати. У атмосфері загальних трудових подвигів він не діставатиме ефектних і прекрасних марш-кидків, де успіх досягається на хвилі ентузіазму і чуття моменту. Бюрократизація життя викликатиме роздратування, але стабільне (хоча і не таке вже значне) зростання доходів дасть можливість зробити все заплановане.

У травні-червні використайте шанс піднятися на наступну кар’єрну сходинку. У серпні і вересні в ціні буде не інакомислення, а знання своєї справи і заповзятливість.

У особистому житті вас чекає багато сюрпризів, але мало гарантій, хоча останнє більшою мірою залежить від вашої мудрості.

 

Для ЗМІЇ 2009 рік обіцяє помірний успіх і стабільні доходи. Основні якості цього знаку — ґрунтовність, завзятість, мудрість і прозорливість — будуть добре затребувані в рік Бика. Вірність одній справі, ідеї і партнерові теж допоможе успішно просувати бізнес і при цьому мати міцний і комфортний тил.

У перші місяці року можливі несподівані зміни в кар’єрі, з чого потрібно вчасно отримати вигоду. Кінець весни і літо готують вам багато незвичайних подій, і тут вельми до речі буде здатність передчувати тенденції і повороти життєвих сюжетів. Осінь благоволить особистій ініціативі, і якщо протягом року ви все робили правильно, це буде час вашого тріумфу і задоволення.

 

КІНЬ у 2009?му році може відчувати нетерпіння в передчутті кардинальних змін. Лютий принесе події з розряду несподіваних, і потрібно стримувати свої пориви в тих відносинах, які забезпечують вам тили і перспективи. Набирайтеся терпіння, підвищуйте ефективність своєї роботи, розраховуйте всі ризики — і ви зможете добитися реальних результатів вже навесні. Ставку робіть не на спритність, а на уміння скористатися тим шансом, який можна побачити в будь-яких обставинах. У жовт­ні не упустіть можливості кар’єрного підвищення.

У особистому житті враховуйте, що за наявності постійного партнера флірт на стороні навряд чи зійде вам з рук. Якщо ви вільні, то цей рік припускає щасливу можливість влаштувати свою долю.

 

Для КОЗИ прогноз на 2009 рік не особливо оптимістичний: трава на іншому березі буде зеленою і соковитою. Але задив­лятися на чуже для неї небажано і навіть небезпечно, якщо це супроводжуватиметься якимись діями. Особливо у романтичних стосунках. У цьому контексті вдалим виявиться червень. Але для Кози, яка сподівається на шлюб, цей час може ознаменуватися доленосною зустріччю.

Друга половина року змусить серйозно задуматися, чи в тому напрямі ви рухаєтеся і що зробити, щоб отримати вищий статус у суспільстві. Скористайтеся змінами у жовтні, навіть якщо зіткнетеся з непорозумінням в оточенні. Форсмажор для вас небажаний, але інтуїція підкаже, коли буде хороший момент для ривка і вдалого вибору.

 

МАВПУ у 2009 році чекають важливі зміни. Ви можете випробувати відчуття свободи у січні і лютому, коли несподівані обставини змусять вас зробити новий вибір — в ділових справах або коханні. Події розвиватимуться поволі, але наполегливо, що допоможе вам проявити свої найкращі якості — адаптивність і креатив­ність.

У травні і червні романтичні відносини стануть гармонійнішими, припускаючи виконання тих бажань, які зроблять ваше життя щасливішим і надійнішим. З вересня скорегуйте свої зусилля на кар’єрних перспективах. Не пропустіть вигідну пропозицію, але будьте акуратні в ситуаціях, де ви можете когось «підставити». Профілактика здоров’я буде ще однією важливою темою року. Виділіть достатньо часу для фітнесу, займіться спортом разом з друзями.

 

Для ПІВНЯ це вдалий рік і в кар’єрних питаннях, і в любові, і в домашніх справах. У всьому таланитиме, особливо, якщо Півень зробить ставку на свою працьовитість. Головне — не братися за нездійсненні проекти і ретельно планувати свій бюджет.

У січні і лютому у вас з’явиться можливість закласти основи нового проекту, випередивши конкурентів. Звертайте увагу на повторні пропозиції від потенційних партнерів, але шукайте родзинку, яка переверне стандартні підходи і очікування.

Кінець весни — початок літа змусять вас задуматися про перспективи особистого життя. До осені у вас буде багато подій в оселі, від чого ваше життя стане набагато комфортніше і затишніше.

 

СОБАКА в 2009 році повинен бути готовий до складних ситуацій. Прагніть будувати свою діяльність в енергоекономному режимі, більше уваги приділяйте домівці і близьким. У лютому можливе охолодження або несподіваний розрив відносин з кимось з друзів, проблеми в колективі. Проти вас можуть плестися інтриги, а конкуренти використовуватимуть ваші власні ідеї і напрацювання.

Літо сприятливе для змін в особистому житті, якщо все гаразд буде з вашими етич­ними установками. Стійте на варті своїх інтересів у листопаді, але не проявляйте упертості і не посилюйте те, що може бути використане проти вас.

Вірність — не найсильніша сторона тих, хто народився в рік кабана, але в 2009 році намагайтеся не робити необдуманих кроків і не йти на поводу своїх пристрастей і невгамовної тяги до експериментів. Цим ви можете зруйнувати ваші стабільні стосунки. Рекомендується проявляти ініціативу і не чекати біля моря погоди: якщо вам хтось сильно подобається, сміливо призначайте йому побачення.
Особливо це актуально навесні і в кінці року. У фінансовому плані 2009 рік обіцяє бути благополучним, проте брати кредити не рекомендується —  розплатитися з ними буде непросто. Доходи будуть поступово і неухильно зростати, хоча фінансових проривів цей рік не обіцяє. На початку року не тринькайте свої заощадження, щоб уникнути криз. Уважніше поставтеся і до здоров’я.

Підступна недуга може застати вас зненацька в непідходящий момент, тому прислухайтеся до свого організму і при перших ознаках нездужання звертайтеся до лікаря.

Пропущені «повз вуха» сигнали можуть бути передвісниками серйозних захворювань, обережніше.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.