Політика

Культурний тиждень в арт-центрі “Є”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Із 20 по 24 січня в культурно-мистецькому центрі «Є» відбудеться ряд мистецько-літературних заходів.

20 січня — показ фільму Бастера Кітона «Кінооператор», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок – 19 година.
Надзвичайно смішна історія про фотографа Люка Шеннона, який, аби завоювати увагу дівчини своєї мрії Саллі, котра працює секретаркою у кінокомпанії Metro Goldwyn Mayer, намагається стати оператором кінохроніки.

21 січня — презентація роману Оксани Забужко «Музей покинутих секретів», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок – 18 година 30 хвилин.
Новий роман Оксани Забужко, над яким письменниця працювала багато років, перші критики вже встигли назвати шедевром, а авторку порівняти з Достоєвським і Томасом Манном. Це – сучасний епос сучасної України: родинна сага трьох поколінь, події якої охоплюють період від 1940-х років до весни 2004-го. Велика література і жорстока правда — про владу минулого над майбутнім, про кохання і смерть, про споконвічну війну людини за право бути собою.

22 січня — музична вечірка “Dude Bobr #7”, що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок — 19 година. Вхід — 15 гривень.
Цього вечора у dас у буде нагода послухати оригінальні музичні композиції  в акустичному виконанні молодих гуртів зі Львова, Івано-Франківська та Коломиї.

24 січня — дитячий психологічний тренінг “Шукаю друзів”, що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок — 16 година. Вхід вільний.
Під час психологічного тренінгу дітям буде у цікавій ігровій формі розказано як найкраще познайомитися та знайти друзів.  Як зняти психоемоційне напруження, як позитивно налаштуватися на роботу, подолати сором’язливість, тривогу та налагодити міжособистісне спілкування.