Політика

Культурний тиждень у книгарні «Є»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 3 лютого Культурно-мистецький центр «Є» запрошує на міні-ретроспективу братів Коенів «Прочитати та спалити», що відбуватиметься на 4 поверсі. Вхід – 15 гривень. Початок – 19.00.

Звільнений аналітик ЦРУ (Малкович) спивається і пише мемуари. Записи викрадає його дружина, і в результаті вони потрапляють до рук співробітників фітнес-центру Лінди і Чеда. Колеги швидко зрозуміли, скільки коштують папери, але не знали, що подібні знахідки приносять самі неприємності…


У четвер, 4 лютого відбудеться презентація книги Наталі Пасічник «Гра в три руки» (4 поверх). Початок – 18 година.

Наталя Пасічник народилася 3 липня 1984 року в місті Теребовля Тернопільської області. Отримала ступінь бакалавра в Тернопільському національному педуніверситеті ім.В.Гнатюка, факультет іноземних мов, англійська філологія. Ступінь магістра філології отримала у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича. Аспірант ЛНУ ім. І.Франка. Перекладає з англійської.

У 2002 році вийшла друком перша самвидавська збірка «Елегія печалі». У 2003 році стала лауреатом конкурсу «ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ» (2003 р.), конкурсу видавництва СМОЛОСКИП (2005 р., 2008 р.), літературної премії імені Б.-І.Антонича «ПРИВІТАННЯ ЖИТТЯ» (2005р.), літер-фесту «НЕОСФЕРА» (2007 р.), часопису «СХІД-ЗАХІД» (2008 р.). У 2006 році вийшла друком друга збірка «Портрети доби Ренесансу». Публікувалася у студентській та регіональній пресі, на літературних сайтах, журналах «Четвер», «Київська Русь», «Курінь», «Пектораль», «Склянка часу». 2007 рік – вірші опубліковані у антології видавництва «Богдан» «Улюблені вірші про кохання».

«ГРА В ТРИ РУКИ» – книга видаваництва Сергія Пантюка, з серії «Інша Література». Передмова написана поетом в законі Романом Скибою. Художнє оформлення – Ірини та Наталі Опрів. В книгу ввійшли нові та давно відомі тексти молодої авторки.


У суботу, 6 лютого культурно-мистецький центр «Є» запрошує на вечір, присвячений дню народження Боба Марлі, що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок – 18 година. Вхід – 20 гривень.

Цього вечора для Вас звучатимуть відомі хіти Боба Марлі в живому виконанні а також оригінальна авторська музика. На Вас чекатимуть такі гурти: «РИБАЖИР» (Київ), «Рура» (Івано-Франківськ), «Межа мрій» (Івано-Франківськ), «Сон» (Івано-Франківськ), «Коляska» (Івано-Франківськ).

Боб Марлі (Bob Marley), справжнє ім’я Роберт Неста Марлі – культова фігура, видатний виконавець реґі, перший артист Ямайки, що зумів досягти міжнародного визнання. У своїх піснях він розповідав про труднощі і щоденну боротьбу народу Ямайки, створюючи портрети людей, пригноблених і обділених, але щирих і світлих. Його талант і темперамент залишили яскравий слід у творчості багатьох поколінь етнічних музикантів. Завдяки йому сонячна музика Ямайки стала невід’ємною частиною світової музичної культури.


У цей же день КМЦ «Є» запрошує відвідати виставку 6-го випуску «Школи фотографії» від ГО «Молодіжна Мистецька Формація «Форумс». Урочисте відкриття виставки – 6 лютого, 18 година, 5 поверх.

У наш час фотографія зайняла вагому ланку в мистецтві, і є доступною усім. Як правило, купівля дорогої камери не допомагає покращити якості світлини. Таким чином, задля допомоги оволодіти азами фотомистецтва, на початку 2007 року ГО «Молодіжною Мистецькою Формацією «Форумс» за підтримки міського управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики був започаткований навчальний проект «Школа фотографії».

Навчання в школі триває 3 місяці. За цей час, крім практичних і тематичних завдань, учням читають лекції з історії фотомистецтва рідного краю, композиції, різножанрової та студійної зйомки. Вагомий акцент робиться на розвиток креативного бачення учнів. Усі заняття підкріплені практичним домашніми завданнями для кращого засвоєння матеріалу. Отже, завершальним етапом навчання в Школі Фотографії є їхня підсумкова виставка.


У неділю, 7 лютого пройде лекція «Мова як домінуючий елемент етики народу», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок – 15 година.

Лектор – Валентина Йосипівна Бєлявська, поет, перекладач «Велесової книги», дослідниця звичаїв українського народу.