Політика

Косівський гвалтівник переховувався у монастирі

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наприкінці минулого року, а потім у січні цьогоріч в одному з населених пунктів Косівського району правоохоронці зареєстрували два факти вчинення злочинних дій, пов’язаних із сексуальними домаганнями невідомого чоловіка відносно школярки і молодої дівчини. В одному випадку чоловік задовільнив свою сексуальну потребу неприроднім способом, в іншому — змушений був утекти, оскільки поблизу місця скоєння злочину проїжджав автомобіль, що налякало зловмисника.

На затримання 23-річного жителя Косівського району виїхали оперативники карного розшуку, однак не застали його вдома. Вочевидь, якимось неймовірним відчуттям зловмисник передчував те, що розшукують саме його. Родичі зловмисника пояснили, що він звечора поїхав за межі області начебто на заробітки. Про те, куди і яким чином підозрюваний виїхав з Івано-Франківщини, стало відомо пізніше, а на той час за гарячими слідами затримати цю особу не вдалося.

Косівські міліціонери орієнтували на затримання цього громадянина колег з інших територіальних органів внутрішніх справ, однак до певного часу позитивної інформації про ймовірне місцезнаходження косівчанина не надходило.

Затримати розшукуваного стало можливим після того, як він укотре проявив свої нездорові інтереси до осіб жіночої статі. Як повідомив перший заступник начальника Косівського райвідділу міліції Ігор Візнюк, у місті Рівному тамтешні правоохоронці за підозрою у вчиненні зґвалтування затримали особу, прикмети і біографічні дані якої збігалися з розшукуваним. До Рівного негайно виїхали оперативники карного розшуку. Затриманим виявився таки 23-річний громадянин М., житель Косівського району. Встановлено, що з метою уникнення відповідальності за скоєні «сексуальні» злочини зловмисник обрав місцем переховування територію монастиря, куди найнявся різноробочим працівником. Зараз він перебуває під вартою у слідчому ізоляторі, йому пред’явлено звинувачення у вчиненні двох згвалтувань і замаху на зґвалтування. Незважаючи на свій молодий вік, цей чоловік раніше вже був засудженим і відбував 6-річне ув’язнення якраз за зґвалтування. Ця обставина, а також те, що в одному з кримінальних епізодів жертвою насилля була неповнолітня, дають підстави припускати, що суд дасть якнайсуворішу правову оцінку злочинним діям косівчанина. Санкціями ч.2 статті 152 Кримінального кодексу України передбачено, що зловмисника ізолюють від суспільства на строк від 5 до 10 років.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.