Політика

Кому свята, а кому цирки…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час формування порядку денного бютівець Володимир Стасюк запропонував внести звернення, у якому він просить з’ясувати, куди дівся «Запорожець», подарований меру міста Віктору Анушкевичусу обласною Асоціацією приватних таксистів. Зокрема його цікавить: чи взяв мер ключі від автомобіля, і хто зараз на ньому їздить. Та цю пропозицію серйозно не сприйняли. А міського голову це навіть розізлило. «Володимире Васильовичу, вам важливо у Страсний тиждень це робити? Зайдіть до мене у кабінет, я вам розкажу. Але ви хочете пуб­лічно цирки показувати!», — прокоментував пропозицію Стасюка Анушкевичус.

Було видно, що напередодні Великодніх свят депутати не мають наміру сперечатися і сваритися. Тому з порядку денного на перше пленарне засідання винесли питання, які стосуються приватизації та оренди об’єктів комунальної власності, ряд земельних та майнових питань. Натомість перенесли на наступне засідання звіт про господарську діяльність та фінансовий стан ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та бюджетні питання.

Позитивним нюансом роботи сесії є те, що депутати міської ради нарешті дали дозвіл на приватизацію земельних ділянок у новому мікрорайоні «Черешеньки». Землю там отримають більше 350 іванофранківців.