Політика

Коломийська міськрада хоче заборонити МММ

Google+PinterestLinkedInTumblr

В суботу, 28 квітня, Коломийська міська рада Івано-Франківської області оприлюднила звернення до генерального прокурора України Віктора Пшонки. Депутати вимагають заборонити діяльність «МММ-2011».

Текст звернення Коломийської міськради:

«Ми, депутати Коломийської міської ради, висловлюючи думку територіальної  громади, занепокоєні бурхливою діяльністю, яку розгорнула останнім часом на теренах України та Коломиї, зокрема, фінансова піраміда «МММ-2011». Фактично усе місто заповнене рекламною продукцією цієї сумнівної фінансової структури. В ній, заради залучення коштів коломиян, організатори піраміди обіцяють своїм вкладникам нереальні з  прибутки – до 75 % річних.

Якщо проаналізувати  діяльність «МММ-2011» з точки зору українського законодавства, то побачимо, що правових підстав для такої діяльності немає. Чинне законодавство  чітко визначає: діяльність, яка передбачає пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб щодо наступного їх повернення (а це і є основний вид діяльності «МММ-2011»),  відповідно до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” є фінансовими послугами.

Як передбачає вказаний закон, такого роду діяльністю може займатись лише фінансова структура, що внесена до відповідного реєстру в установленому нормативними актами  порядку, та така, що отримала відповідну ліцензію. Однак, як вказано у заяві Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Андрія Стесевського, інформація про юридичну особу, найменування якої «МММ-2011», до Державного реєстру фінансових установ, який ведеться Держфінпослуг, не вносилась,  статусу фінансової установи така особа не набувала, відповідних ліцензій не одержувала.

Враховуючи цей факт, ми від імені всієї Коломийської громади просимо Вас забезпечити  вжиття заходів щодо  заборони діяльності «МММ-2011» у зв’язку із порушенням українського законодавства у сфері надання фінансових послуг, а також сприяти поверненню коштів обманутим вкладникам в Україні і, зокрема, у Коломиї»
.

Інформує офіційний сайт Коломийської міськради.

ДовідкаРепортер вже не раз писав про діяльність МММ. Детальніше про піраміду читайте в матеріалах У Москві заарештували Мавроді та До нас приїхав «МММ».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.