Політика

Калуські плавці успішно розпочали новий сезон

1 і 2 листопада у басейні «Посейдон» ДЮСШ «Сокіл» у Калуші провели чемпіонат області з плавання серед юніорів та юнаків, інформує sport.if.ua

Хлопці та дівчата змагалися за програмою багатоборства: кожен учасник в своїй віковій групі повинен був подолати обраним стилем плавання три дистанції і за сумою трьох результатів визначалося місце, на яке він заслужив. Залік для команди зараховали при умові виконання учасниками змагань нормативу III дорослого розряду та участі в естафетному плаванні.

Загалом в чемпіонаті області з плавання взяли участь чотири команди: дві з Івано-Франківська та по одній з Долини та Калуша, всього близько 80 юних спортсменів.

Чемпіонками області серед дівчат 2000 року народження стали Софія Сметаннікова, Настя Грима, Женя Шендерова та Ірина Борщак.

За сумою очок, набраних у багатоборстві за два дні змагань, чемпіонами та призерами області стали такі калуські спортсмени: Діана Здерська (ЗОШ №6) – перше місце в плаванні на спині, Саша Мельник (ЗОШ №3) – перше місце в плаванні брасом, Женя Шендерова (ЗОШ №2) – друге місце в плаванні на спині, Назар Якула (ЗОШ №7) – друге місце в плаванні брасом, Настя Грима (ЗОШ №6) – друге місце в плаванні вільним стилем, Георгій Ніневський (ЗОШ №10) – друге місце в плаванні вільним стилем та Ірина Борщак (ЗОШ №3) – друге місце в плаванні вільним стилем.

У загальнокомандному заліку серед юніорських команд місця розподілилися таким чином: перше місце посіла команда з Івано-Франківська, друге місце виборола команда з Калуша. Серед молодших юнаків і дівчат теж перемогла команда з Івано-Франківська, юні спортсмени з Калуша посіли друге місце, а третє місце дісталося спортсменам з Долини.