Політика

Калуш визначить «Міс Чарівність 2010»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші незабаром стартує VI конкурс краси та грації «Міс Чарівність», який дає можливість кожній чарівній, впевненій в собі дівчині у віці від 17 до 23 років взяти участь у незалежному кастингу. У кінці серпня планується провести відбірковий тур конкурсу. Відберуться 8 учасниць, з якими до листопада будуть займатись хореографи. Саме шоу відбудеться в кінці листопада.

Із 1 по 30 вересня проходитиме інтернет-голосування. Дівчина, яка матиме найбільшу кількість голосів, отримає в подарунок фотосесію та фотокнигу.


Довідка. Перший конкурс «Міс Чарівність» відбувся у жовтні 2004 року. Ідея належала рекламному менеджеру газети «Вікна» Петру Дудику. Участь у конкурсі взяли 8 учасниць. Правило щодо кількості учасниць було порушено тільки у 2006 році, коли «Вікна» спільно з польськими партнерами провели міжнародний конкурс «Міс Чарівність: Дівчина Євробізнесу». Участь у ньому взяли 8 калушанок і 4 полячки.

На першому конкурсі журі обирали переможниць у спеціальних номінаціях «Міс Фото», «Міс «Вікна», «Міс Оригінальність», «Міс Привабливість», «Міс глядацьких симпатій». Також визначилися міс і дві віце-міс конкурсу «Міс Чарівність».

Першою королевою краси від газети «Вікна» стала Тетяна Голубнича. В інші роки почесний титул «Міс Чарівність» належав: Аліні Грищенко (2005 рік), Вірі Старцун (2006 рік), Ірині Кудишин (2007 рік) та Оксані Хухрі (2008).

Більше інформації за цим посиланням

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.