Політика

Калуш — найкращий в області за якістю освіти

Google+PinterestLinkedInTumblr

Калуш зайняв перше місце за якістю освіти серед районів та міст області. Про це свідчить рейтинг, опублікований Івано-Франківською ОДА. Що стосується району, то він теж не пасе задніх і посідає 4 місце у загальнообласному рейтингу, пропустивши вперед освітян Калуша, Івано-Франківська та Коломиї.

Також на серпневій освітянській конференції у Калуші обговорили готовність шкіл до нового навчального року. Так, за словами начальника міського управління освіти Любов Максимович, протягом літа за кошти міського бюджету були проведені поточні та капітальні ремонти шкіл, а також придбано необхідне меблеве та технічне обладнання. А за рахунок спонсорських коштів товариства «Карпатнафтохім» поповнилися новими підручниками бібліотеки калуських шкіл, інформує Калуш ФМ.

Проте напруженою залишається ситуація у дошкільних закладах міста, саме тому одним із пріоритетних завдань у цій галузі залишається завершення реконструкції дитячого садочку «Зірочка».

Також поговорили сьогодні і про здоров’я калуських школярів, яке довіряючи статистиці з кожним роком погіршується. Так, незадовільне харчування, комп’ютеризація, наявність мобільних телефонів та екологічна ситуація в місті є результатом погіршення стану здоров’я калуських учнів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.