Політика

Івченко презентує у Франківську книгу про “найкращого сищика імперії”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Іванофранківців запрошують на презентацію книжки Владислава Івченка “Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу”, яка відбудеться у середу, 14 травня, за участі автора.

Початок — о 18:00 годині. Модератор — Олександр Стукало, редактор книжки.

Про книгу

Ця книжка — продовження розповіді про Івана Підіпригору, колишнього агента царської охранки, філера, що допомагав київській поліції початку ХХ століття розплутувати загадкові справи та розв’язувати найнесподіваніші загадки. Якщо в першій книжці, “Стовпі самодержавства”, написаній у співавторстві з Юрієм Камаєвим, головний герой — офіційний представник правосуддя, то “Найкращий сищик імперії” – історія вже про те, як Підіпригора вирішує відпочити від роботи, купує хутір на Полтавщині й намагається жити розміреним селянським життям разом із куховаркою Уляною Гаврилівною. Але життя, як завжди, має свої плани — і приватного сищика кличуть на допомогу друзі, товариші, незнайомці й вороги. Кожна з чотирнадцяти історій — новий заплутаний сюжет, новий неспокій і нове відволікання Підіпригори від селянської ідилії.

Про автора

Владислав Івченко — український письменник, журналіст. Мешкає в Сумах. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори», дипломант конкурс «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу».

***

Адреса книгарні “Є”: 

вул. Незалежності, 31, 5 поверх

Вхід вільний.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.