Політика

Іванофранківці везуть до Львова вистави Марії Матіос

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наступного тижня, 16 та 17 вересня, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І.Франка перебуватиме з гастролями у Львові. Цього разу івано-франківські актори під керівництвом директора театру та режисера-постановника заслуженого артиста України Ростислава Держипільського привезуть до Львові дві вистави. У четвер 16 вересня вони демонструватимуть номіновану на Шевченківську премію драму «Солодка Даруся» за однойменним романом Марії Матіос. А у п’ятницю 17 вересня – драму-реквієм на основі реальних подій за книгою Марії Матіос «Нація», передає ЗІК.

Обидві ці вистави, демонстрація яких не випадково припадає на «золотий вересень радянської окупації», належать до тих, що примушують замислитися не тільки над проблемами буття, а й української політики.

Очікується, що на виставах буде присутня сама Марія Матіос, яка приїде на 17-ий міжнародний «Форум видавців у Львові».

Завтра, 9 вересня, об 11:00 у Голубій залі Будинку актора відбудеться прес-конференція режисера-постановника, директора Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Франка та акторів театру.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.