Політика

Іванофранківці смакуватимуть нове печиво та круасани

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На цьому тижні (22 грудня) на ВАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» відбулося урочисте відкриття нової виробничої лінії з виготовлення кондитерських виробів (печива і круасанів). У заході взяли участь власники та трудовий колектив підприємства, керівники промислових підприємств та організацій міста, представники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та державних органів.

Нова кондитерська лінія складається з тістомісильної машини «Diosna» (Німеччина), ротаційних печей «Gostol» (Чехія) і обладнання з тістоприготування «Fritsch» (Німеччина). Вартість проекту становить 5,5 млн.грн. Потужність лінії – 2 т листкового печива і круасанів за добу.

Це завершальний етап реконструкції ВАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат». Протягом якої підприємством придбано найсучасніше технологічне устаткування передових європейських фірм — замінено п’ять технологічних ліній на нові, а три лінії оснащено новим тістоприготувальним обладнанням. За допомогою працівників холдингу «Хлібні інвестиції» вдалося підібрати так обладнання, що значно полегшилася праця в хлібопекарському цеху, підвищилась якість продукції.

Крім інвестицій в обладнання, здійснено велику роботу з ремонту адміністративно-побутового корпусу, їдальні, побудовано гаражні бокси, склади, придбано автотранспорт.

Переоснащення підприємства дало ефективний результат. Це насамперед покращення якості продукції, зменшення її енергомісткості, що на даний час є дуже актуальним.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі промисловості та інвестиційного супроводу управління економічного та інтеграційного розвитку: тел. 55-20-28, prom@mvk.if.ua, або на підприємстві — т. 78-44-10.